Tecrübe, İstikrar, Güven 9'da 9 Yaptı

Eğitim-Bir-Sen 6. Olağan kongre süreci devam ediyor. Okul temsilcisi seçimleri ardından ilçe yönetimleri ve delege seçimleri 9 ilçede tamamlandı.

Tecrübe, İstikrar, Güven 9'da 9 Yaptı
banner3

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Taraklı, Kocaali, Ferizli, Söğütlü ve Karapürçek ilçelerinin ardından Serdivan, Geyve ve Pamukova’da ilçe yönetim kurulu ve delege seçimlerimizi üyelerimizin yoğun katılımı ve teveccühü ile gerçekleştirdik. Üyelerimizden aldığımız mesaj istikrarın sürmesi ve tecrübeye olan güven oldu dedi.

Mengen, 9 ilçede gerçekleşen seçimlerde ilçe yönetimlerinin tamamını kendi aday listelerinin kazandığını vurgulayarak doğal delegelerle birlikte 61 delegenin 60’ını Tecrübe, istikrar, güven ekibinin kazandığını belirtti.

16 ilçe ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünde aday gösteren tek ekip Tecrübe, İstikrar, Güven ekibi,  9 ilçede gerçekleşen seçimlerde tüm ilçe yönetimlerini kazanmış olmalarının mutluluğu ve delege adaylarının biri hariç tamamını almış olmalarının rahatlığıyla şimdiden Şube yönetimini garantilediği konuşuluyor.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 09:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER