TARAKLI'NIN BİZLERE DESTEK OLACAĞINA İNANIYORUM'

AK Parti Eski İl Başkanı Sakarya Milletvekilli Adayı Recep Uncuoğlu Taraklı İlçesinde seçim çalışmaları kapsamında vatandaşları ziyaret etti.

TARAKLI'NIN BİZLERE DESTEK OLACAĞINA İNANIYORUM'
banner3

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen’in ev sahipliğini yaptığı esnaf gezisinde Recep Uncuoğlu vatandaşlarla tek tek görüşerek 7 Haziran da yapılacak olan Genel Seçimlerin de Ak Partiye destek istedi. Taraklı İlçe gezisinden son derece memnun olduğunu vurgulayan AK Parti Milletvekili adayı Recep Uncuoğlu yaptığı açıklamada," Malum 7 Haziran günü Genel seçim var. Seçim çalışmalarımız nedeniyle bir hafta içinde 2 defa Taraklı’ya geldim..Taraklılısıyla ilçeye gelen yerli turistle ile görüşerek AK Partiye ve Başbakanımıza destek istedik.Taraklı İlçemizden Allah razı olsun. Halkımız Belediye Başkanımız Tacettin Özkaraman’dan ve partimiz den de memnun. Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar Taraklılımız hep destek oldu bizlere inşallah 7 Haziran da yapılacak olan seçimi de de tam destek olacaktır. 25. Dönem Milletvekili seçimlerin de başarılı bir sonuç çıkartarak inşallah "dedi.

İlçe gezisi sırasında 98 yaşındaki Sadettin Çolak isimli vatandaşın yakasında AK Parti rozetini gören Uncuoğlu ve beraberindekiler Çolak’ın “ Bu rozeti ölene kadar yakamdan çıkartmayacağım. Allah AK Parti hükümetinden razı olsun “ sözleri üzerine oldukça keyiflendiler.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2015, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER