Taraklı'da yılbaşında konaklar dolu

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ilçedeki tarihi evlerin ve doğa güzelliklerin tanıtımı için düzenlenen organizasyonlara büyük önem verdiklerini belirterek ilçede faaliyet gösteren butik otel ve konaklarda yılbaşı için rezervasyonların şimdiden dolduğunu söyledi.

Taraklı'da yılbaşında konaklar dolu
banner3
 

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ilçedeki  tarihi evlerin ve doğa güzelliklerin tanıtımı için düzenlenen organizasyonlara büyük önem verdiklerini belirterek ilçede faaliyet gösteren butik otel ve konaklarda yılbaşı için rezervasyonların şimdiden dolduğunu ve yöresel ürün ve hediyelik eşya satan esnaflarında yılbaşı hareketliliğinden istifade edebilmek için hazırlıklar yapmaya devam ettiğini söyledi. Özkaraman  “Taraklı yılbaşını dolu geçirecek” dedi.


Taraklı’da faaliyet gösteren Hanımeli Konağı işletmecileri Banu Tugsavul ve Pembegül İnamlı yılbaşı nedeniyle 15 yatak kapasiteli konak da değişik yılbaşı etkinlikleri programı düzenlediklerini belirterek “Tarihi bir konakta müşterilerimiz huzur içerisinde yılbaşı tatili geçirecektir.Müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamak için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” dediler. 

 
 
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER