'STK'LARLA İŞBİRLİĞİ ŞEHRE GÜÇ KATIYOR'

MTTB, İHH ve TÜGVA temsilcileri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sivil Toplum Kuruluşlarımız şehrin kültürel dokusuna renk katıyor, hemşehrilerimizin aidiyet duygusunu güçlendiriyor. STK’larımızla yakaladığımız uyum ve işbirliği şehrimize her alanda katkılar sunuyor. Gelişen, büyüyen, örnek olarak gösterilen Sakarya’mızı daha da iyi bir noktaya taşımak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

'STK'LARLA İŞBİRLİĞİ ŞEHRE GÜÇ KATIYOR'
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, MTTB, İHH ve TÜGVA temsilcileri ile bir araya geldi. Programlarda MTTB İl Başkanı Talha İbil ve üyeleri, İHH Sakarya Şube Başkanı Sebahattin Aydın ve beraberindekiler, TÜGVA Genel Başkan Vekili Enes Eminoğlu ile TÜGVA Sakarya Şube Başkanı Adnan Dizer yer aldı.

 

Birliktelik vurgusu

Sakarya’daki Sivil Toplum Kuruluşlarıyla oluşturulan ahengin her alana olumlu yönde yansıdığını dile getiren Başkan Toçoğlu, “Sakarya; farklı kültür ve coğrafyalardan insanlara ev sahipliği yapıyor. Hamdolsun şehrimizde kardeşlik, birlik ve beraberlik hakim. Bu noktada Sivil Toplum Kuruluşlarımızın da katkısı yadsınamaz. Ayrıca STK’larımız altında faaliyetlerini sürdüren genç arkadaşlarımızın da her alanda kendilerini geliştirmesi, alanlarına hakim olması büyük önem taşımaktadır” dedi.

 

İşbirliğimiz artacak

Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “STK’larımızın güçlü olması faaliyet gösterdikleri alanlara da daha fazla katkı sunmalarına olanak sağlayacaktır. Büyükşehir Belediyesi olarak işbirliğini arttırmaya, şehrimiz için birlikte hareket etmeye hazırız. Gelişen, büyüyen, örnek olarak gösterilen Sakarya’mızı daha da iyi bir noktaya taşımak için hep birlikte çalışmalıyız. Rabbim işlerinizi kolaylaştırsın” dedi. Toçoğlu, TÜGVA Sakarya Başkanı olarak göreve başlayan Adnan Dizer’e yeni görevinde başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER