Soytürk, Elli4 Medya'yı Ziyaret Etti

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Recep Soytürk Elli4 Medya’yı ziyaret etti...

Soytürk, Elli4 Medya'yı Ziyaret Etti
banner3

Hatay Dörtyol Eski Kaymakamı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Recep Soytürk ,  Elli4 Medya Ltd. Şti bünyesinde faaliyet gösteren yayın kuruluşları MedyaRota.com, Elli4Haber.Com ve Kent Dergisinin ofisini ziyaret etti.

Ziyarette MedyaRota.Com Genel Yayın yönetmeni Ersin İbil ile görüşen Soytürk, Aday Adaylığı süreci ile ilgili bilgi verdi.

Milletvekili Aday Adayı Soytürk, Ersin İbil’e Temayül ve Genel Merkez Mülakatı'nın kendisi için iyi geçtiğini ve  çalışmaları tüm hızıyla devam ettirdiklerini söyledi. 

Yeni Türkiye'de Yolunda Yeni Sakarya

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Recep Soytürk, "Yeni Türkiye yolunda Yeni Sakarya’ya hizmet etmek için Milletvekili Aday Adaylığına başvurdum" dedi. 

Diğer Milletvekili Aday Adayları için iyi temennilerde bulunan Soytürk, " Hepsi birbirinden değerli güzel insanlar, bu yolda 73 adaydan "7 Güzel Adam" Sakarya'yı en iyi şekilde temsil edecektir." ifadelerini kullandı.

Doğruyu Analiz Edip Yansıtacaktır

Medyanın bu süreçteki etkin rolünden bahseden Recep Soytürk, " MedyaRota olarak çok başarılı işlere imza atıyorsunuz. Başarılarınız artarak devam etmesini diliyorum. Bu süreçte Medya, doğruyu analiz edip yansıtacaktır." dedi

Soytürk'e Başarılar Diliyorum

Soytürk'ün ziyaretinden memnuniyet duyduğu belirten MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbi; "Sayın Recep Soytürk'e öncelikle yayın organımız MedyaRota.com için yaptığı değerlendirmedeki güzel sözlerinden dolayı teşekkür ederim. Bilinmeli ki MedyaRota.Com doğru bildiğini, gördüğünü yazan, objektif, bir yayın organıdır. "

"Başarılı olarak addedilmek bizi ziyadesi ile memnun edeceği gibi, daha da iyisi için şevk verir. Biz de Sayın Recep Soytürk' çıktığı yol da başarılar diliyoruz. Rabbim Kendisine Hayırlı Hizmetler nasip etsin. “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER