Sonunda Alişan'da Patladı

SESOB Başkanı Hasan Alişan’da Sakarya’yı karanlığa mahkum eden Sedaş’a tepki gösterdi!

Sonunda Alişan'da Patladı
banner3

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle SEDAŞ’a tepki göstererek “SEDAŞ gereken önlemleri almalıydı günlerce süren sorumsuzluğu kar bahanesiyle kapatmamalı.Bu şehrimizin imajına müteşebbisine zarar vemektir “ dedi.

Sesob Başkanı Hasan Alişan sosyal medyadan yaptığı açıklamada, SEDAŞ’ı gereken önlemleri almamakla suçladı. SESOB Başkanı Hasan Alişan ayrıca, “Siyasi otorite uzun süredir şehrimizde sorun yaratan ve hizmette gereken önemi vermeyen SEDAŞ’a yaptırım uygulamasında geç kalmaktadır dedi.

VATANDAŞ KENDİ ÖNLEMİNİ KENDİ ALDI

Sesob Başkanı Hasan Alişan’ın twitterdan yayınladığı mesaj şu şekilde :

“Herkesin beklediği olmuş oldu.Kar sonyılların en kuvvetlısi tüm yurtta etkisini gösterdi. Tabiki zorlukları da beraber getirmiş oldu.Birçok zorlukları kar sevinciyle göğüslüyoruz. Ulasım başta olmak üzere üretim ve hizmet sektörleri herkes kedine göre tedbir aldı. Doğal olan sadece öngörüye göre tedbir alan iş alemi vatandaş herkes kedi imkanlarına göre kar la ilgili önlem alındı. ANCAK bu zor günlerde olmazsa olmazlarımızdan evimizde ısınmak için yemek pişirmek için üretmek için hammaddenin mamüle dönüştürmek için, Doğal olan sadece öngörüye göre tedbir alan iş alemi vatandaş herkes kendi imkanlarına göre karla ilgili önlem alındı. Doğal olan sadece öngörüye göre tedbir alan iş alemi vatandaş herkes kedi imkanlarına göre karla ilgili önlem alındı.

SEDAŞ GEREKLİ ÖNLEMİ ALMALIYDI

SEDAŞ gereken önlemleri almalıydı günlerce süren sorumsuzluğu kar bahanesiyle kapatmamalı.Bu şehrimizin imajına müteşebbisine zarar vemektir. Siyasi otoritenin uzun süredir şehrimizde sorun yaratan hizmette gereken önem vermeyen SEDAŞ’a yaptırım uygulamasında geç kalınmaktadır. SEDAŞ tan hizmet alan herkeş bedelini gününde ödemekte ödeyemeyen faiziyle ödemeyapmaktadır veya elektrik kesilmektedir. SEDAŞ tan hizmet alan herkeş bedelini gününde ödemekte ödeyemeyen faiziyle ödeme yapmaktadır veya elektrik kesilmektedir.

VATANDAŞ HUZURSUZ

Barış ve huzur içinde olan ilimizde hat safhasına ulaşmış elektrik sorunu üretim ve hizmet sektöründe ciddi huzursuzluk yaşanmaktadır. Kar yağışının kaza, doğal felaket yaşanmamasını bolluk bereketlilik getirmesini diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2015, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER