SÖĞÜTLÜ MARKA İLÇE OLACAK

Sakarya Kent Gazetesi ve MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’e özel açıklamalarda bulunan Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, “Hedeflerimizin en önemlisi Söğütlü’yü Sakarya’nın marka ilçelerinden biri haline getirmek. Bunun için mesai kavramı olmaksızın çalışıyoruz” dedi.

SÖĞÜTLÜ MARKA İLÇE OLACAK
banner3

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, NetMedya ofisine ziyarette bulundu. Sakarya Kent Gazetesi ve MedyaRota.Com Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’e açıklamalarda bulunan Başkan Özten, seçimlerden bu yana geçen 5 aylık süreçle ilgili bilgi verdi.

31 Mart Yerel Seçim Sonuçlarına göre Söğütlü Belediye Başkanı seçilen Koray Oktay Özten, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti Söğütlü Belediye Başkan Adayı olarak vatandaşlarımızın karşısına çıktık. Çok şükür Söğütlü cumhurbaşkanımıza, partimize ve şahsıma desteğini esirgemeyerek bizleri göreve getirdi. Yaklaşık 5 aydır Söğütlülü hemşehrilerimizin hizmetindeyim. Sorumluluğumuzun farkındayız. Görevimizi en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisindeyiz. İlçedeki tüm sorunları tespit ettik. Çok kısa sürede çözüme ulaştıracağız” dedi.

Söğütlü için mesai kavramı olmaksızın çalıştıklarını ifade eden Başkan Özten, “Hedeflerimizin en önemlisi Söğütlü’yü Sakarya’nın marka ilçelerinden biri haline getirmek. Bunun için mesai kavramı olmaksızın çalışıyoruz. Seçim döneminde vatandaşlarımıza vaat olarak sunduğumuz projelerin hepsi bir bir hayata geçiyor. AK Partili belediyeler olarak bizler, halka hizmeti hakka hizmet olarak görüyor, gönül belediyeciliği anlayışıyla hareket ediyoruz. Söğütlü’yü en iyi noktaya hep birlikte taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER