Soğuk kış şartlarında akyazı belediyesi teyakkuzda

Akyazı Belediyesi Sosyal ve Kültürel İşler Müdürlüğü ekipleri, son günlerde artan kar yağışları ve ardından gelen soğuk hava şartları nedeniyle yolda kalan vatandaşların yardımına koştu.

Soğuk kış şartlarında akyazı belediyesi teyakkuzda
banner3

Akyazı Belediyesi Sosyal ve Kültürel İşler Müdürlüğü ekipleri, yolda kalan bazı vatandaşları Devlet Hastanesine, aracı arızalanan vatandaşlara yemek ikramı ve karda yürüyemeyen yaşlı ve çocuklara da servis hizmeti ile vatandaşın yanında oldu. Kimsesiz kalan vatandaşların da yardımına koşan Akyazı Belediyesi, yolda kalan vatandaşlara kalacak yer teminini de sağlamaktadır.

Akyazı Belediyesi Sosyal ve Kültürel İşler Müdürlüğü, “Yoğun kar yağışının sebep olduğu hava şartları sebebiyle Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Akyazı genelini dolaşarak, yolda kalan vatandaşlarımızı gidecekleri yere kadar götürmüştür. Ve yine yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın yardımına koşmuştur. Kimsesiz vatandaşlarımızı da takip etmekteyiz her an ihtiyaç halinde yakacak, yiyecek ve kalacak yer yardımı sağlamaktayız. Vatandaşa hizmet bilincinin gereği olarak , zor şartlarda onların yanında olmak asli vazifemizdir” denildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER