Siyasetimizi Belirleyecek Olan Ahlakımızdır

AK Parti Erenler İlçe Gençlik Kolları Teşkilatını makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Kendi hayatımızda bir şey yaparken nasıl ahlaklı olmaya gayret ediyorsak siyasette de ahlakımızdan taviz vermeyeceğiz. Her şartta, her zaman ahlak bizim önceliğimizdir. AK Gençliğe yakışanda budur. Bizi diğerlerinden ayıran temel fark, siyasette istikametimizi ahlakın belirlemesidir” dedi.

Siyasetimizi Belirleyecek Olan Ahlakımızdır
banner3


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Demirkapı ve teşkilat mensuplarını makamında ağırladı. Erenlerdeki teşkilat çalışmaları ile ilgili Başkan Toçoğlu’na bilgi veren Demirkapı, “Erenler teşkilatı olarak ilçemizde Genel Seçimlere hazırlık çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. İnşallah Erenler’de AK Parti siyasetini geleceğe taşıyacak önemli başarılar kazanacağız” diye konuştu.

AK Gençliğe Yakışan
AK Parti siyasetinin ahlaktan bağımsız düşünülemeyeceğini belirten Başkan Toçoğlu, “Kendi hayatımızda bir şey yaparken nasıl ahlaklı olmaya gayret ediyorsak siyasette de ahlakımızdan taviz vermeyeceğiz. Her şartta, her zaman ahlak bizim önceliğimizdir. AK Gençliğe yakışanda budur. Bizi diğerlerinden ayıran temel fark, siyasette istikametimizi ahlakın belirlemesidir. Bizim temel gayemiz bu anlayışı en zor zamanlarda dahi göstermektir” dedi.

Çok Çalışacaksınız
Yeni Türkiye için çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Biz bir şey yaparken sadece yaptığımızdan değil nasıl yaptığımızdan da sorumluyuz. Bu nedenle siz geleceğin siyasetçileri olarak çok çalışacaksınız, bu dava için çok mücadele vereceksiniz, bu bayrağı daha yukarılara taşıyacaksınız. Ancak Sayın Cumhurbaşkanımızın sürekli ifade ettiği gibi siyaseti ahlaktan bağımsız görmeyeceksiniz” ifadelerini kullandı.

Yola Devam Diyeceğiz
Başkan Zeki Toçoğlu, “Önemli bir seçim sürecine giriyoruz. Hamdolsun gerek teşkilatlar gerekse de belediyeler olarak tüm seçimlerinden daha da güçlenerek çıktık. İnşallah yeni dönemde Türkiye’nin gidişatına yön verecek yeni bir sistemle yolumuza devam edeceğiz. Böylelikle daha hızlı karar verilmesinin önündeki engeller de kalkacak. Teşkilatlarımızın tüm kademelerine güveniyoruz. Genel Seçimlerde birlik ve beraberlik içerisinde çalışacak ve Sakarya’ya yakışır bir oy elde edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER