banner28

Sivas'ta Linç Ettiler Şimdi ise Baştacı!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu CNN’de programa çıktı. Temel Karamollaoğlu’na programda yapılan methiyeler HDP eş başkanı tutuklu Demirtaş’a saz çaldırılıp "cici çocuk ama saz bile çalıyor" şeklinde parlatılmasını anımsattı.!

Sivas'ta Linç Ettiler Şimdi ise Baştacı!
banner3

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu CNN’de programa çıkarak referandum ile ilgili düşüncelerini açıkladı. Karamollaoğlu’nun Cumhurbaşkanlığı sistemine eleştirileri olduğu ve hayır dediği için şimdilerde parlatıldığı iddia edildi.

 

Öyle ki 2 Temmuz 1993 tarihinde Sivas'ta Pir Sultan Abdal Kültür Derneği tarafından organize edilmiş olan Pir Sultan Abdal Şenlikleri sırasında Madımak Oteli'nde yaşanan olaylar ile ilgili baş fail olarak Doğan Medyasında hedef gösterilen Karamollaoğlu şimdilerde ise bulunduğu konum ve söylem nedeni ile aynı yayın grubu ve bu bakış açısında bulunanlarca adeta baş tacı ediliyor.

 

Karamollaoğlu’na Sivas Olaylarının yaşandığı andan bu güne kadar bin bir türlü linç kampanyası yürüten yayın grubunun şimdiki davranışının, HDP eş başkanı Selahattin Demirtaş’a saz çaldırarak cici çocuk diyerek parlatılması ile aynı olduğunu ifade eden vatandaşlar “CNN hep aynı taktikle ilerliyor. PKK'lıya saz, Saadet'liye söz verirler Sonuç= Din düşmanı PKK ile İslamcı Saadeti aynı çizgiye getirirler!” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Öte yandan Hayır diyeceğini açıklayan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu için yapılan bir diğer yorum ise;

 

Temel Karamollaoğlu'nu Sivaslılar iyi bilirler.

Kendisi Madımak olayları olduğunda Sivas Belediye başkanıydı.

Şimdi Saadet Partisi Genel Başkanı oldu.

Dün Cnn Jr. çıktı, başkanlık sistemini eleştirdi ve hemen arkasından Twitter'da Tt oldu.

Onu Cnn'e çıkaran ve alkışlayan arkadaşların Madımak olayları sırasında bu adama neler yaptığını, neler söylediğini biraz incelerseniz.

Erdoğan'ın defalarca başardığı, muazzam ittifakların arasına bunun da girdiğini görürsünüz. “şeklinde.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER