Sevgilisi Bebeği Aldırmayınca Gasp Süsü Verdi

Sevgilisi kendisinden olan çocuğu aldırmak istemeyince sokak ortasında dövdürüp gasp süsü vermeye çalışan azmettirici ve gaspçı şahıslar yakalandı. Zanlılardan gaspçı Ü.Ö. kadını sürüklerken giydiği kıyafetle işe gidince yakayı ele verdi.

Sevgilisi Bebeği Aldırmayınca Gasp Süsü Verdi
banner3

ESKİ SEVGİLİYE GÖZDAĞI

Adapazarı İlçesi Dr Kamil Sokak’ta güpe gündüz hamile bir kadın kapkaççı saldırısına uğradı.  Kapkaççı rolünde ki şahıs çantayı almasına rağmen 7 aylık hamile kadına saldırmaya devam etmesi ve çantanın içinden bir şey alınmadan çöpe atılması polisi ‘İŞİN İÇİNDE İŞ VAR’ dedirterek harekete geçirdi. Polis ekipleri sokak ortasında kapkaç süsü verilerek darp edilen kadının ve çevredekilerin ifadesine başvurdu. Olayı görenlerin anlattıklarından yola çıkan polis yaşananların kapkaç ya da gasp olmadığını eski sevgiliye gözdağı vermek olduğunu tespit etti.

AYNI KIYAFETİ GİYMİŞ

F.A isimli kadının eski sevgilisini araştırmaya karar veren ekipler olayın yaşandığı bölgede ki işyerlerinin güvenlik kamera kayıtlarını aldı. Kamera kayıtlarında kendini kapüşonla gizleyen bir şahıs olduğu tespit edildi. Eski sevgiliyi takibe alan polis ekipleri T.O.K’nın çalıştığı fabrikanın kamera kayıtlarını inceleyince gerçek ortaya çıktı. Kadını gasp süsüyle darp eden şahsın eski sevgiliyle aynı işyerinde Ü.Ö olduğu ve saldırı gününde ve sonrasında aynı kıyafetle işe gittiği ortaya çıktı.

ÇOCUĞU ALDIRMAK İSTEMEMİŞ

Zanlıların emniyette ki ifadelerinde T.O.K isimli şahsın F.A’dan ayrıldıktan sonra hamile olduğunu öğrendiğini ve kendisinden olma çocuğu aldırması için baskı yaptığını F.A’nın durumu kabul etmemesinden dolayı böyle bir kurgu yaptıklarını itiraf ettiler. Olayın azmettiricisi eski sevgili T.O.K iş arkadaşı Ü.Ö’den gasp süsü vererek eski sevgilisini darp etmesini istemiş. 7 aylık hamile kadının darp sonucu düşük yapacağını planlayan şahısların hesabı tutmadı.

HERŞEYİ İTİRAF ETTİ

Şüpheli Ü.Ö emniyette ki ifadesinde T.O.K’nın mağdur kadınla birlikteliklerinden olan çocuğu istememesinden dolayı, çocuğu düşürmesi için 35 bin lira karşılığında kadını dövdürmek üzere birilerini aradığını duyduğunu ve bu işi T.O.K ile planlayarak gerçekleştirdiklerini itiraf etti.

GÖZALTINA ALINDILAR

Asayiş Şube Müdürlüğünce oluşturulan özel ekip 13 gün boyunca 100 güvenlik kamerası kaydını inceledi. Polis ekipleri genç kadını sokak ortasında gasp süsü vererek darp eden Ü.Ö ile olayın azmettiricisi T.O.K’yı gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan azmettirici T.O.K ve Ü.Ö. emniyette ki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2019, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER