SESOB tan Başkanın Davetine Destek

Sakarya esnaf ve Sanatkarları Odaları birliği Başkanı Hasan Alişan, Toçoğlu’nun davetine destek verdi.

SESOB tan Başkanın Davetine Destek
banner3

MEDYAROTA   /  ÖZEL HABER

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun STK lara yaptığı çağrı olumlu yanıt alıyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Sosyal Medya dan yaptığı açıklamada Sakarya da ki STK lara bir çağrıda bulunarak “Sivil Toplum Kuruluşlarının şehir yönetimine katkıda bulunmalarını” istemiş ve de Büyükşehir Meclislerine katılmaları davetini yapmıştı.

Bu çağrı hemen hemen her kesimden olumlu tepki aldı. . Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan da bu çağrıya olumlu yanıt vererek seve seve katkıda bulunacaklarını belirtti.

Mega Radyo da Ersin İBİL in hazırlayıp sunduğu Kent Gündemi adlı programda Programcı İbil in bu çağrıyı nasıl değerlendiriyorsunuz şeklindeki sorusuna verdiği cevapta “Seve seve katılırız. Bu çok çnemli bir yaklaşımdır. Zaten Sayın Zeki Başkanımzıdan da başka türlüsü beklenemezdi. Biz SESOB olarak meclislere katılır, orada söz alır ve fikirlerimizi her zaman sunmaktan mutluluk duyarız. Sakarya için bir şeyler yapmaksa amaç parti gözetmeksizin buna destek olduk ve de oluruz. Buradan Bu çağrıları için Büyükşehir Belediye Başkanımıza Teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2014, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER