banner28

SESOB Eğitimlerine Yoğun Başvuru

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından 2013 yılı ilk çeyreğinde başlatılan eğitim projeleri esnaf ve sanatkarlarımızın yoğun başvuruları ile devam etmektedir.

SESOB Eğitimlerine Yoğun Başvuru
banner3

Esnaf ve Sanatkarlarımız Eğitime Önem Veriyor


Amacımız esnaf ve sanatkarlarımızın değişen dünya şartları ve gelişen teknoloji karşısında sağlam bir şekilde ayakta durabilmelerini sağlamaktır. Esnaf ve sanatkarlarımızın sahip olduğu geleneksel tutumlarını çağdaş yapı ile harmanlayarak bu gelişim sürecine ayak uydurabilmelerine yardımcı olmaktır.Bunları gerçekleştirmede en önemli çözüm yolunun eğitim den geçtiğinin bilinci ile daima hareket etmekteyiz.
Bu kısa vadede esnaf ve sanatkarlarımızdan aldığımız başvuru talepleri bizlere her zaman ne kadar doğru yolda olduğumuzu göstermiştir. Esnaf ve sanatkarlarımızın icra ettikleri mesleklerine sahip çıkarak eğitime önem vermeleri yaşanan değişimi gözler önüne sermektedir.
SESOB Eğitim Birimi olarak meslek odalarımızla işbirliği içerisinde eğitim planlamaları yapmakta ve oluşabilecek ihtiyacı karşılayacak yeni eğitim projelerinin araştırmalarını yapmaktayız.
Son bir hafta içerisinde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerimize katılım sayısı 218 olup, Hijyen Eğitimlerimizde ise 302dir. Esnaf ve sanatkarlarımız başvuru sayılarına göre 50 kişilik eğitim gruplarına ayrılarak eğitimlerini almakta ve eğitim sonrası alanlarına göre sınava tabi tutulmaktadırlar.
Yoğun katılım sağlanan eğitimlerimizde esnaf ve sanatkarlarımızın bu talepleri bizleri onlar adına memnun etmekte ve daha iyilerini yapmak için teşvik etmektedir. Esnaf ve sanatkarlarımız eğitimlerimize başvuru için meslek odalarıyla irtibata geçebilir, ya da SESOB Eğitim Birimimize başvurularını yapabilirler.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2014, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER