Serdivan'da Yatırım

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar TÜMSİAD “Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği” üyeleri ile bir araya geldi.

Serdivan'da Yatırım
banner3

TÜMSİAD Sakarya Şube binasında gerçekleşen programa TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kesik, STB Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete,  SATSO Eski Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu hazır bulunurken TÜMSİAD üyesi iş adamları da yoğun ilgi gösterdi. Toplantı salonunu dolduran iş adamları sohbet ortamında gerçekleşen programda Başkan Yusuf Alemdar’a soru sorma fırsatı da buldular.

Programda Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, iş adamlarına ‘’Serdivan’da Yatırım Fırsatları’’ konulu bir de sunum yaptı.

Hayata geçirilecek her yatırımın doğrudan ya da dolaylı olarak iş adamlarına yatırım fırsatı da sunduğunu dile getiren Alemdar, “Tüm projelerimizde amacımız bir zihniyeti ve fikri ortaya koymak, biz eserlerimizi ve hizmetlerimizi 100 yıl sonrasına taşımanın derdindeyiz.” dedi.

Yusuf Alemdar, Serdivan’ın konum itibari ile Sakarya’nın batıya açılan kapısı olduğunu ifade ederek, “Serdivan konumu itibari ile Sakarya’nın batıya açılan kapısıdır. Nüfusu her geçen gün artan Serdivan’da takip eden değil, takip edilen olmak için çalışıyoruz. Dün olduğu gibi bugün de yarın da tüm sivil toplum kuruluşlarımızla ve vatandaşlarımızla birlikte karar vererek, ortak akılla geleceğin Serdivan’ını inşa etmeye devam edeceğiz. Bu bağlamda yatırım yapmak isteyen ve geleceğin Serdivan’ında biz de yer almak istiyoruz diyen tüm işadamlarımıza kapımız sonuna kadar açık.” diye konuştu.

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Murat Kesik ise, şunları söyledi: “Serdivan, yatırım ve iş geliştirme bakımından önü açık bir ilçemiz, iş adamları derneği olarak Sakarya’ya yatırım yapılması ve bu konuda belediyelerimizle yatırım yapılabilecek alanlarla ilgili iş birliğine hazırız. Amacımız iş adamlarımızın Sakarya’ya yatırım yapmasını sağlamak ve desteklemektir. Bu anlamda projemizi önce Serdivan Belediyesi ile başlattık ve diğer belediyelerimiz ile görüşmelerimizi sürdüreceğiz.”.

Başkan Murat Kesik, TÜMSİAD’a konuk olan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a teşekkür ederek, plaket takdiminde bulundu.

Tümsiad konferans salonunda gerçekleşen toplantıya ayrıca, Tümsiad başkan yardımcıları Ahmet Ölmez, Selahattin Bektaş, Nihat Baltaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Genç Tümsiad şube başkanı Ahmet Yılmaz ve üyeleri de hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2015, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER