banner28

Serdivan'da Karne Heyecanı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım ile birlikte 32 Evler Mahallesi Fevzi Çakmak İlkokulu’nda düzenlenen programa katılarak, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Serdivan'da Karne Heyecanı
banner3

Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, Serdivan İlçe Sağlık Müdürü Sevda Gürsel ve 32 Evler Muhtarı Sabahattin Altın’ında katıldığı törende öğretmenler ve öğrencilerin velileri de hazır bulundu.

Öğrencilere karnelerini tek tek Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım ile birlikte veren Başkan Alemdar, tüm öğretmenlere ve öğrencilere sağlık ve huzur içerisinde keyifli bir tatil geçirmeleri dileğinde bulundu.

Ülkemizin Geleceği İçin

Çocuklarımızın, yarınlarımızın umudu olduğunu ifade eden Başkan Alemdar, “Ülkemizin geleceği olan evlatlarımız, hem kendi gelecekleri hem de milletimizin geleceği için iyi eğitim almak zorundalar. Eğitim sonu olmayan bir süreç olduğu gibi bu uzun maratonda öğrencilerin performansını düşürdüğü ya da yükselttiği zamanlar da olacaktır. Önemli olan zamanı doğru değerlendirmeleri, umutlarını hep diri tutmalarıdır. Öğrencilerimizden, yarıyıl tatillerini kitap okuyarak ve dinlenerek geçirmelerini istiyoruz.” dedi.

Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım da, karnelerini alan öğrencileri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmak istemediklerini ve onların karne sevinçlerini paylaşmak istediklerini belirterek, tüm öğretmenlerin ve öğrencilerin iyi bir tatil dönemi geçirmeleri temennisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER