Sedaş Yoğun Çalışıyor

SEDAŞ Ekipleri yüksek direklerin üzerinde komando eğitimini andıran korkusuz ve başarılı çalışmalarıyla enerji veriyorlar.

Sedaş Yoğun Çalışıyor
banner3

Komando Eğitimlerini Andırıyor

Bolu ilinde Kartalkaya ve Aladağ’a çıkan ve yüksek gerilim enerji nakil hattında oluşan arızaları kar yağışı ve aşırı soğuğa aldırmadan, direklerin üzerinde zorlu manevralarla gideren ekiplerin, saha çalışmaları ve direk üzerinde arızaya müdahaleleri komando eğitimlerini aratmıyor.

SEDAS Karda Zorlu Mücadele.jpg görüntüleniyor

 

Özveriyle çalışıyorlar

Orman içinden geçen enerji hatlarına kar yükünden devrilen ağaçların, demir direklerde yarattığı hasarın giderilmesi için kış şartlarına göğüs gererek direklere çevik hareketlerle tırmanan SEDAŞ çalışanları kış koşullarında bölgenin elektriksiz kalmaması için canla başla yaptıkları mücadele sırasında özveriyle çalışıyorlar.  

 

Bunlar Komando Değil SEDAŞ Ekibi.jpg görüntüleniyor

Sedaş Görenlerin Takdirini Kazandı

Orman arazisi içinde bazı yerlerde bir adam boyuna ulaşan karda ilerleyen ekiplerin, Kartalkaya ve Aladağ bölgesi için, 24 metre yüksekliğindeki 3.0 iletken yüksek gerilim hattına komando eğitimi almış gibi müdahale etmesi ve onarılan kafes direkte iletken telleri gererken ve bağlantılarını yaparken,  SEDAŞ ekiplerinin  iş güvenliğine dikkat ederek, korkusuzca, cansiperane bir şekilde mücadelesi görenlerde takdir uyandırıyor. 

SEDAS Ekibi Yuksek Direkte Karda Zorlu Calisma.jpg görüntüleniyor

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2015, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER