SEDAŞ Ceza Ödeyecek!

Kar yağışlarının yoğun olduğu bu yıl bir çok bölgede 24 saatten fazla elektrik kesintisinin yaşandığı Sakarya'da SEDAŞ'tan açıklama geldi.

SEDAŞ Ceza Ödeyecek!
banner3

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda SEDAŞ adına konuşan Yunus Bekircan, “Böyle bir kış yaşamadık. Elektriklerin kesilmesinden memnun değiliz. Kesintiler 12 saati geçtiği için tüketiciye cezayı biz ödeyeceğiz. Cebimizden para çıkacak. Biz de hoşnut değiliz” dedi.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na yoğun kar yağışı nedeniyle Sakarya’da yaşanan elektrik kesintileri damgasını vurdu. Vali Hüseyin Avni Coş’un altyapının en kötü şartlar göz önünde bulundurularak hazırlanması gerektiğini dile getirdiği toplantıda, Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş adına Dağıtım direktörü Yunus Bekircan söz aldı.

“Olmayacak olanlar oldu”

Bizim Sakarya Gazetesi’nde yer alan habere göre, elektrik kesintilerinden SEDAŞ olarak memnun olmadıklarını belirten Yunus Bekircan, SEDAŞ olarak kesintilerin 12 saati geçmesinden ötürü tüketiciye ceza ödeyeceklerini belirtti. Bekircan, “Çok sert kış yaşadık. Olmayacak olanlar oldu. Direkler devrildi. Teller koptu. Tüm çalışanlarımızla birlikte hepimiz sahada görev yaptık. Kesintiler 12 saati geçtiği için tüketiciye ceza ödeyeceğiz. Bu durumdan biz de memnun değiliz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2015, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER