'Seçime %100 Hazırız'

AK Parti Adapazarı Kaza Başkanlığı 29. Kaza Müracaat etme Meclisini İnci Park’ta Şehir İdaresi, Adapazarı Belediye Meclis Azaları ve partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

'Seçime %100 Hazırız'
banner3

AK Parti Adapazarı Kaza Başkanlığı 29. Kaza Müracaat etme Meclisini İnci Park’ta Şehir Başkanı Fevzi Kılıç, Şehir Başkan Yardımcıları ve İdare Heyeti azaları, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, Belediye Meclis Azaları ve Semt başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.


Adapazarı Kaza Örgütünün Mart ayı faaliyetlerinin partililere aktarıldığı 29. Kaza Müracaat etme Meclisinde açılış konuşmasını yapan AK Parti Adapazarı Kaza Başkanı Mustafa Ak, seçim sürecine değinerek şunları söyledi. Başkan Ak “AK Parti olarak milletimize ve partimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Partimizin iktidarı döneminde yapılan ve yapılmakta olan hizmetleri yurttaşlarımıza en iyi şekilde aktarmak bizlerin birincil görevi olmalıdır. Önümüzde bir seçim süreci bu süreci çalışarak, kapı kapı dolaşarak yapılanları anlatarak milletimize aktararak Allah’ın desturuyla muvaffakiyet elde edeceğiz. AK Parti Adapazarı olarak Semt idarelerini olarak, Sandık idareleri olarak seçimlere yüzde yüz hazırız” şeklinde konuştu.

Birimler faaliyetlerini sundu

Kaza Başkanı Mustafa Ak’ın konuşmalarının hemen peşinden Kaza Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol kısa bir konuşma yaptı. Kaza Kadın Kollarının faaliyet sunumunu Kaza Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Aslı Kevser Kaçak gerçekleştirdi. Kaza Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos gençlerin faaliyet sunumu partililere aktardı. Ana Kademe Halkla ilişkiler Birim başkanı Oğuz Tıkız, slayt sunumu eşliğinde Kaza faaliyetlerini haziruna aktardı. Daha sonra Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın kürsüye gelerek partililere hitap verdi.


Ana Kademe, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları faaliyet sunumlarının ardından Şehir Başkanı Fevzi Kılıç AK Parti Adapazarı Kaza Başkanlığının 29. Kaza Müracaat etme Meclisinde partililere hitap ederek şunları söyledi. Şehir Başkanı Kılıç “Toprağı yeşerten yağmurlardır, AK Parti’yi yeşerten Kadınlardır” diyerek başladığı konuşmasında AK Parti’nin bu denli başarılı olmasının nedenlerinden biride kadınlar olduğunun çizdi. Seçim sürecinde Adapazarı Kaza Örgütünden büyük beklentileri olduğunu bu azimle başarının kaçınılmaz olduğunu lakin rehavete kapılmadan çalışmalara devam etmek gerektiğini söyledi.  

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER