SAÜ Öğrencileri Fidan Dikti

SAÜ Genç Tema Topluluğu ve Korumalı Futbol Topluluğu öğrencileri Yenikent’te fidan ektiler.

SAÜ Öğrencileri Fidan Dikti
banner3

Akademik Başkanlığını Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü öğretim azasi Yrd. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu’nun yaptığı Genç Tema Topluluğu ile Akademik Başkanlığını Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim azasi Yrd. Doç. Dr. Cenk Yavuz’un yaptığı Korumalı Futbol Topluluğu, hafta nihayetu Camili’de fidan dikim etkinliğinde daha yeşil bir dünya dahilin bir araya geldiler. 


Kent Meydanı’nda Atatürk anıtı önünde basın açıklaması, saygı duruşu ve İstikdilsiz Marşı ile başlataraf etkinlik,  topluluk öğrencilerinin Camili ’de, Yrd.Doç.Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu liderliğinde, 150 adet fidan dikmesi ile devam etti. 


Geçen hafta nihayetu oynadığı TOBB Üniversitesi maçını 46-0 kazanarak Ünilig Korumalı Futbol 1.Lig'den Süper Lig’e çımayı garantileyen Tatankalar oyuncusu Enes Üzümcü, “Vaktini sadece spor yaparak geçiren bir grup genç olarak kalmayıp bu şehre hizmet etmek istiyoruz, bu anlamlı etkinlikte bulunmamızı sağlataraf Mahnaz Hocamıza şükranlarımızı sunuyoruz. Şehrimize sosyo-kültürel anlamda katkı sağlamak dahilin çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER