Sapanca'da Kutlu Doğum Haftası programı

Sapanca Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan Kutlu Doğum Haftası programı ilgiyle izlendi.

Sapanca'da Kutlu Doğum Haftası programı
banner3

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Sapanca Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin hazırladığı Kutlu Doğum programı Sapanca Halk Eğitim Salonunda gerçekleştirildi. Düzenlenen program İstiklal Marşının okunmasının ardından Sapanca Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisinin okuduğu Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle başladı.

Açılış konuşmasının ardından programa; şiirler, ilahiler,”Peygamberimiz Gelseydi” isimli Tiyatro gösterisi ve Hadis Oratoryosu ile devam edildi.

Sapanca Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Adem Yazan, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’in 1444 yıl önce dünyaya teşrifiyle dünyada çok şeylerin değiştiğini, adeta dünyanın yeniden doğduğunu ifade etti. Yazan; “Kutlu Doğum Programının hazırlanmasında, emeği geçen öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve maddi manevi desteklerini bizlere sunan herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Sapanca Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri arasında daha önce okulda yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerinin protokol mensuplarınca takdim edilmesinden sonra yapılan dua ile program sona erdi.

Katılanlara gül ve lokum ikramının yapıldığı programa; Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, AK Parti İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, Şube Müdürleri Seyfettin Kaymakçı, Çiğdem Ayanoğlu, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2015, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER