Sapanca Gölü Sevindirdi

Rüstem Keleş sosyal medyadan müjdeledi. “Kar ve yağmur, Sapanca Gölü’ne bereket getirdi”

Sapanca Gölü Sevindirdi
banner3

 

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, sosyal medya aracılığıyla, son yağan kar ve yağmurlar ile Sapanca Gölü’nde su seviyesinin yükseldiğini ifade etti.

Keleş twitter hesabından akşam saatlerinde yayınladığı mesajında Sapanca Gölündeki su seviyesinin son halini gösteren bir haritaya yer verdi. Keleş haritanın üzerine “Sapanca Gölümüz an itibariyle. Hamdolsun kar ve yağmur bereket getirdi.”diye yazdı.

TOÇOĞLU DA RETWEEDLEDİ

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş paylaşımını aynı anda Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na da tweet atarken, Başkan Toçoğlu da Keleş’in paylaşımını retweedledi.

“DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN SUYUN ALKALİSİ”

Milletvekili Ali İhsan Yavuz da Rüstem Keleş’in paylaşımına twitter hesabından “Esas dikkat edilmesi gereken suyun alkalisi yani ph'ı. 8.42 ile sanırım Türkiye'nin en muhteşem suyu. Maşallah..”şeklinde yanıt verdi. Yavuz, yorumunu hem Toçoğlu, hem de Keleş’e tweetledi.

Başkan Toçoğlu ise, twitter hesabından Milletvekili Yavuz’a ve SASKİ Genel Müdürü Keleş’e attığı tweette “Şükürler olsun, milletimize en güzel ve kaliteli suyu sunabiliyoruz” diye yazdı. Hülya Sürücü

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2015, 22:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER