Sapanca'da İkinci Halk Meclisi Toplantısı Yapıldı

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in ilçede başlatmış olduğu aylık Halk Meclisi toplantılarının ikincisini Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirdi.

Sapanca'da İkinci Halk Meclisi Toplantısı Yapıldı
banner3

Halk Meclisi Toplantısında ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi vererek halkın sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Yılmazer; “Halk Meclisi toplantılarında vatandaşlarla buluşarak çalışmalarımızı halkımıza anlatarak sorunları yerinde dinleme fırsatı buluyoruz.  Buradaki vatandaşlarımızın tüm istek ve sorunlarını kayıt altına alıyoruz” dedi.

 Başkan Yılmazer, “ Kentsel Dönüşüm çalışmaları, Yol çalışmaları, Uzunkum Park Projesi, Sahil Düzenleme çalışmaları, Pilot mahallelerde uygulanan Geri Dönüşüm Projesi, İmar planları, Spora ile Eğitime yapılan destek ve çalışmaları anlatarak vatandaşlardan gelen soruları tek tek Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleri ile birlikte cevapladı

Vatandaşların yoğun ilgisi ile yapılan Halk Meclisi Toplantısına Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER