Sapanca Belediyesi Karla Mücadele Ediyor…

Sapanca Belediye Başkanı Dr.Aydın Yılmazer, kış dönemi için karla mücadele ekibi oluşturulduğunu ve karla mücadele konusunda tüm hazırlıkları tamamladıklarını bildirdi.

Sapanca Belediyesi Karla Mücadele Ediyor…
banner3

    Meteorolojinin uyarılarını dikkate alarak tüm hazırlıkların yapıldığını ifade eden Başkan Yılmazer, Belediye bünyesinde oluşturulan ani müdahale ekipleri 2 greyder,4 kepçe ve 2 traktör tuzlama araçlarıyla yolların açık kalması, bölge sakinlerinin sıkıntı yaşamaması için büyük çaba harcayarak günün 24 saatinde yol açma, kar küreme ve tuzlama yaptığını belirtti.

     Fen İşleri Müdürlüğü kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda yaklaşık 40 kişilik karla mücadele ekibinin çalışmaları ile ilgili bilgi veren Başkan Yılmazer; “40 Kişilik karla mücadele ekibimiz 2 greyder,4 kepçe ve 2 tuzlama traktörümüz ile vatandaşlarımızın olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için çalışmalarını sürdürüyor. Sapanca halkına her koşulda hizmet etmek bizim en önemli görevlerimizin başında geliyor. Halkımız için canla başla mücadele eden tüm çalışan ekiplerimize de teşekkür ediyorum” dedi

 
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2015, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER