banner28

Sakarya’lı Karaduman Pempe Kayalıklarda Kayboldu

Adapazarlı Sedat Karaduman adlı genç Cebeci Pempe Kayalıklar mevkiin de atladığı denizde kayboldu. Suya girdikten sonra bir daha çıkamayan Karaduman’ı arama çalışmaları başlatıldı.

Sakarya’lı Karaduman Pempe Kayalıklarda Kayboldu
banner3

Sakarya Besiciler Odası Başkanı Halit Karaduman’ın amcasının oğlu Sedat Karaduman, sabah saatlerinde Kefken Pembe Kayalıklar mevkiinde denize atladı. Denizden geri çıkmayan Sedat Karaduman için arama çalışması başlatıldı.

Adapazarı’nda yaşayan Sedat Karaduman, sabah saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte Kefken Pembe Kayalıklar mevkiinde denize girdi. Dalgalı denize atlayan 24 yaşında ki Sedat Karaduman bir anda gözden kayboldu. Arkadaşları ve çevredekilerin aramaları sonuç vermeyince Jandarma'ya haber verildi. İhbar sonrası bölgeye dalgıçlar sevk edildi.

Kefken’de denize atlayıp gözlerden kaybolan Sedat Karaduman’ı arama çalışmaları sabah saatlerinden beri devam ederken, Sakarya Besiciler Odası Başkanı Halit Karaduman ise amcasının oğlunun sabah saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte denize gittiğini ve dalgalarda kaybolduğunu öğrendiklerini belirterek dalgıçların Sedat’ı bulmak için arama faaliyetlerini sürdürdüğünü söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER