Sakarya'yı Baştan Başa Dolaşıyorlar

AK Parti Milletvekili Aday adayları temayül yoklaması öncesinde hızlarını artırdı.Aday Adayı Mahmut Tandoğan temayül yoklamasına günler kala şehri adeta bir baştan bir başa dolaşıyor. Sabah başka bir ilçe de olan Tandoğan, akşamı ise bambaşka bir yönde olan ilçede karşılıyor.

Sakarya'yı Baştan Başa Dolaşıyorlar
banner3

AK Parti Aday adayı Mahmut Tandoğan da bu süreçte en fazla ziyaret yapan isimlerden biri olarak dikkat çekiyor. Sabahın erken saatlerinde Güney bölgesi ilçelerinde görülen Tandoğan’ı, Öğleden sonra ise Kuzey gölgesi ilçelerinde görmek mümkün.

Tandoğan Ferizliden başladığı  çalışmalarını sırasıyla, Kocaali ile devam etti.  Burada belediye başkanları ve AK Partili gençlerle görüştükten sonra öğleden sonra ise Pamukova ilçesine geçerek burada seçim çalışmaları yaptı...

MAHALLE BAŞKANLARINA ZİYARET

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Mahmut Tandoğan mahalle başkanlarını da ziyaret etti.

Adapazarı ilçesi Salmanlı Mahalle Başkanı Emin Yelmanı,Küçükhataplı Mahalle Başkanı,Karadere Mahalle Başkanı Fatih Akyıldız, Elmalı Mahalle Başkanı Durmuş Özdemir,Büyük Hataplı Mahalle Başkanı Üzeyir Yüksel,Ernler, Küpcüler ve Yeni Mahalle Başkanları Ahmet Gürdal, Ümit Altıkatoğlu,Kışla Köyü Mahalle Başkanı Fahrettin Fidan'ı ziyaret etti.Sıcak karşılamalarından ve ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

 
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2015, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER