SAKARYA'DA DEPREM!

İstanbul'da meydana gelen 6 büyüklüğündeki deprem Sakarya'da da hissedildi.

SAKARYA'DA DEPREM!
banner3

Merkez üssü İstanbul Silivri Açıkları Marmara Denizi olan 6 büyüklüğündeki deprem Sakarya'da büyük bir şiddetle hissedildi.
Yaşanan depremin şiddeti amatör kameralara yansıdı. Görüntülerde görüldüğü üzere aydınlatma direkleri depremin etkisi ile sallanarak korkuya neden oldu. Depreme kapalı alanda yakalanan vatandaşlar büyük bir panikle sokaklara döküldü. 

Sallandık, korkuyoruz
Deprem sonrası açıklamalarda bulunan İsmail Adak, "Dükkandaydık yemek yapıyorduk aşırı derecede hissettik. Başım döndü zaten, deprem olduğunu anladık ve hepimiz dışarıya çıktı, sokağa attık kendimizi. Şuanda sokaktayız. Sallandık, korkuyoruz” dedi.


Çok korktuk
Batıkan Gazoz ise yaptığı açıklamada, "Erkek kuaförüyüz, oturuyorduk sokağımızda. Taburede baya hissettik, şiddetliydi. Tam karşımızda direkler vardı onlar baya sallanıyordu. Sabah İstanbul’da olan depremin devamı herhalde. Allah bir daha yaşatmasın depremi yaşadık, gördük büyük acılarımız oldu, kaybettiklerimiz oldu. Çok kötü yıkıntılar oldu Allah bir daha yaşatmasın inşallah, büyük korktuk, bütün esnafımız sokağa çıktı” derken, Elinde küçük çocuğuyla sokağa fırlayan Elif Çetin, “Valla çok korktuk iki bebek ile beraberdim, beşik gibi sallanınca direk kendimizi dışarıya attık” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2019, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER