Sakarya Cumhurun Reisi ile Buluşuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 11 Nisan Cumartesi günü gerçekleştireceği Sakarya ziyareti ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 11 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanı’nda Sakaryalılarla buluşacak. Tüm hemşerilerimizi saat 14.00’da Kent Meydanı’nda gerçekleştirilecek programa davet ediyoruz” dedi.

Sakarya Cumhurun Reisi ile Buluşuyor
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 11 Nisan Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’ya gerçekleştireceği ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlarda bulunan Toçoğlu şu ifadeleri kullandı: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 11 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanı’nda Sakaryalılarla buluşacak. Tüm hemşerilerimizle Cumhurbaşkanımızı büyük bir coşkuyla karşılayacağız.”

Büyük bir coşkuyla karşılayacağız

“Sakarya, Cumhurun reisiyle buluşacak. Sakarya her fırsatta milli irade dedi, birlik ve beraberlik dedi. İnşallah hemşerilerimiz milli iradenin, cumhurun reisinin yanında olduğunu bir kez daha gösterecek. Sakarya, Yeni Türkiye’ye güçlü bir ses daha verecek. Tüm hemşerilerimizi saat 14.00’da Kent Meydanı’nda gerçekleştirilecek programa davet ediyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER