Sakarya Adayları MedyaRota'dan Öğrendi

Sakarya 25. Dönem Milletvekili adaylarını MedyaRota.Com’dan öğrendi. AK Parti il başkanlığından yapılan yayını on binlerce insan aynı anda takip etti.

Sakarya Adayları MedyaRota'dan Öğrendi
banner3

25. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili adayları açıklanırken MedyaRota.com Web Tv AK Parti İl başkanlığından canlı yayın yaptı.Canlı yayın esnasında bütün Sakarya MedyaRota’ya kitlendi.
 
 
7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri için tüm siyasi partiler dün itibari ile 7 kişilik mevcut listelerini YSK'ya bildirdi. AK Parti Sakarya İl Başkanlığının dün 17.00 da yaptığı basın açıklaması MedyaRota Web TV ekranlarından canlı olarak sunuldu. Sakarya’da kimin aday olarak açıklanacağını merak eden on binlerce kişi aynı anda cep telefonlarından, tabletlerinden ve de bilgisayarlarından MedyaRota’ya bağlandı ve açıklamayı canlı olarak takip etti. Ayrıca tüm basın kuruluşları da anlık olarak MedyaRota.Com’u takip ederek Canlı olarak Fevzi Kılıç’ın açıklamalarını takip ederek haberlerini yaptılar.
 
 
Sakarya'da Rekor
 
Basın toplantısı öncesinde AK Parti İl teşkilatında yaşanan coşkuyu da izleyicilerine aktaran MedyaRota.Com WEB TV saatlerin 17:00 olması ile açıklanacak adayların kimler olacağını bekleyenlerin heyecanını da ekranlarına taşıdı.
 
MedyaRota Web Tv ekranlarından yayınlanan Aday Açıklama Basın Toplantısı, AK Parti Sakarya İl Binasında ki kalabalık sebebiyle toplantı salonuna giremeyenler için de alt kata kurulan dev ekrandan an ve an yansıtıldı.
 
Sakarya da izlenme rekoru kıran canlı yayın programında MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil ayrıca yine canlı olarak yaptığı röportajlar ile Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 7. sıradan aday olan Bilgehan Doğru ve 6. sıradan Aday olan Recep Hacıeyüpoğlu'nun ilk heyecanlarını ve ilk görüşlerini izleyicilere aktarıldı.
Canlı yayınlar ile ilgili bir açıklama yapan Elli4 Medya Ltd imtiyaz sahibi M. Talha İbil “Teknolojik gelişmeler ışığında her geçen gün daha iyisi için çalışıyoruz. Bu alanda ki yatırımlarımız ve çalışmalarımız gelişerek devam edecektir. Şirketimizin lokomotifi olan MedyaRota.Com Sakarya’da en çok takip edilen kuruluşlar arasındaki yerini perçinledi. Bizi takip etmeye devam edin.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 18:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER