SAĞLAM TELEFON MODELLERİ

Diğer akıllı telefon modellerinde kullanılan malzemelere oranla P daha sağlam malzemeden üretilen Galaxy S6 şıklık ve dayanıklılık özelliklerini bir arada barındıran bir telefon modelidir.

SAĞLAM TELEFON MODELLERİ
banner3

Telefonun önünde ve arkasında bulunan cam bölümler, yapılan dayanıklılık testlerinden tam puan alarak  Galaxy S6modelinin ne kadar sağlam olduğunu kanıtlamıştır. 138 gramlık kasası ile son derece hafif olan model, 6,8 mm inceliği ile de piyasada bulunan diğer akıllı telefonlara oranla son derece ince bir görünüm sunar. Dayanıklı tasarımı, gelişmiş yazılımı ve yüksek çözünürlüklü kamerası ile tercih edilecek bir telefon olan Galaxy S6, süper AMOLED ekrana sahiptir. 32 GB dahili depolama alanı olan telefon harici MicroSD kart desteğine sahip değildir. Ancak telefon ile hediye edilen bulut depolama alanı ihtiyaçları fazlasıyla karşılamaktadır.

En iyi kameraya sahip akıllı telefonlar arasında yer alan Galaxy S6, ön kamerası ile de en iyi selfieleri yakalamak için tasarlanmış. Samsung Pay ödeme sistemi, güvenli parmak izi okuyucu ve kablosuz hızlı şarj edilebilme özelliği ile yedek bataryalara sahip. Telefon almak için modelini belirlemiş olup fiyat araştırması yapanların ya da hangi modeli seçeceğine karar verememiş olanların //www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s6-32gb-p205358419/ adresini ziyaret ederek istediği bilgiye hemen ulaşabilmesi son derece kolaydır. Bu model için verilen en iyi tekliflerden ödeme seçeneklerine ve telefon özelliklerine kadar aradığınız tüm detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER