Rumeli Balkan Derneği Kadın Kolları kuruldu…

Kısa bir süre önce kurularak faaliyetlerine hızlı başlayan Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Kadınlar Komisyonu da Gönül Kurtuluş başkanlığında kurularak, çalışmalarına start verdi.

Rumeli Balkan Derneği Kadın Kolları kuruldu…
banner3

Gönül Kurtuluş Başkanlığında
Önceki gün düzenlenen Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Aile yemeği sonrasında Dernek Başkanı Ahmet Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerinin kararıyla hızlandırılan derneğin Kadınlar Komisyonu, yapılan ilk toplantı ile Gönül Kurtuluş başkanlığında kuruldu.
 
Bütün platformlarda kadınları ön plana çıkarabilmek
Gerçekleştirecekleri faaliyetler hakkında bilgi veren Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Kadın Kolları Başkanı Gönül Kurtuluş; birlik, beraberlik, bütün platformlarda kadınları ön plana çıkarabilmek için ve bölge bayanlarının kişisel gelişimlerini, boş zamanlarını verimli değerlendirmeleri için kaynaşmalarını sağlayacaklarını söyledi.
 
Sosyal ve kültürel faaliyetler
Çaylar, biçki-dikiş, nakış, el sanatları, ebru kursları, eğitim ve kültür gezileri gibi sosyal ve kültürel etkinlikler de düzenleyeceklerini dile getiren Başkan Gönül Kurtuluş; 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle de verdiği mesajında, “Tüm Dünya’daki ve ülkemizdeki vefakar, cefakar ve onurlu kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2015, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER