RESMİ ARAÇLARLA KİŞİYE ÖZEL HİZMET İDDİASI!

Serdivan İlçesi Kazımpaşa / Çubuklu Mahallesinde bulunan bir bahçede resmi bir kuruma ait araçlar ile kişiye özel hizmet yapıldığı iddia edildi.

RESMİ ARAÇLARLA KİŞİYE ÖZEL HİZMET İDDİASI!
banner3

Vatandaşların çektiği fotoğraflarda resmi araçların arazi içerisinde çalıştığı görülüyor.

 

RESMİ ARAÇLAR ÖZEL İŞ İÇİN Mİ KULLANILIYOR?

İddialara göre, Serdivan İlçesi Çubuklu Mahallesi’nde bulunan bir araziye gelen resmi kuruma ait araçlar burada bir kişinin arazisinde özel bir çalışma yaptı. Resmi araçların arazide çalışma yapmasının da dışında yine aynı kurum personelleri burada bulunan bağ evinde çalıştırıldığı da iddia edildi.

 

Olaya tepki göstererek yapılan çalışmaları cep telefonları ile görüntüleyerek yetkililere bildirerek bilgi almak istedi. Ancak hiçbir yetkili konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Bunun üzerine bu durumun doğru olmadığını savunan kişiler cep telefonlarıyla görüntüledikleri anları MedyaRota.com Whatsapp İhbar Hattına gönderdiler.

 

İhbar hattına gelen fotoğraflarda bir kamyonun özel bir bahçe içerisinde olduğu görülürken bir iş makinesinin ise arazinin dış kısmında çalışma yaptığı görülüyor.

 

AÇIKLAMA YAPILACAK MI?

Şimdi fotoğraflarda görülen araçların resmi araçlar olup olmadığı, resmi araçlar ise hangi saikle orada oldukları ve konuyla ilgili olarak bahsi geçen kurumun bir açıklama yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER