Reise Selam Nöbete Devam

Türkiye Genelinde devam eden Demokrasi nöbetleri ikinci haftasında da akşam mesai bitiminden Sabah namazına kadar sürüyor.

Reise Selam Nöbete Devam
banner3

 


Sakarya Demokrasi Meydanında düzenlenen programlar ile süren nöbetler de Saat 21:00 de başlayan konuşmalar gecenin ilerleyen saatlerine kaddar devam ediyor.


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Milletvekilleri ve STK’ların temsilcileri programda Halka hitap ederek Darbeyi kınayan ve ortaya çıkan Darbe girişimini ayrıntılarını vatandaşlara anlatıyorlar.


Sakaryalıların büyük bir özveri ile sürdürdüğü Demokrasi Nöbetlerinde konuşan katılımcıların konuşmaları zaman zaman oldukça coşku ile karşılanırken Halkın büyük çoğunluğu burada olmanın bilincini birbirleri aralarında konuşuyorlar.


Belediyelerin ve STK’ların nöbet boyu kalan insanlara ikramlarının da olduğu alanda sabahlayan binlerce kişi tek bir ağızdan ‘Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizlere nöbeti tutmamızı istedi. Bizler de Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı girişimde bulunabilmek hainlere bir tepki göstermek ve Vatan için her an her şekilde burada olabileceğimizi göstermek için bu kutsal vazife için meydanlardayız Reis bize ne zaman tamam derse o zaman kadar burada olacağız.” dedi.


 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2016, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER