RATED Vatan Partisini Ziyaret Etti

RATED Yöneticileri Vatan Partisi İl merkezini ziyaret ederek, başarılar diledi.

RATED Vatan Partisini Ziyaret Etti
banner3

Dernek Başkanı Remzi Adıyaman, Eski Başkan Zafer Büyü ve Hakan Coşar Vatan Partisi İl Merkezini ziyaret ederek başarılar diledi.

Dernek eski Başkanı Zafer Büyü “Vatan Partisindeki gelişmeyi, ilgiyle ve takdirle izliyoruz. Bizler Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği olarak tüm siyasi partilere eşit mesafedeyiz. Ancak Vatan Partisi kısa sürede gösterdiği performansla, toplumda karşılık bulmakta gecikmedi. Bunu gözlemliyoruz.” Dedi.

Başkan Remzi Adıyaman “Partiniz yurt genelinde olduğu gibi, Sakarya dada Farklılığını hissettirmiştir. Gerek farklı duruşu gerekse Aday seçimini başarılı buluyoruz. Başarılarınızın seçimlerde ve daha sonrası devam etmesini diliyoruz. RATED olarak yayınlarımızda sizlere yer vermek, izleyicilerimizle sizleri buluşturmak bizleri mutlu eder.” Dedi.

Vatan Partisi Milletvekili adayları: Murat Bölükbaşı, Bahtiyar Bodur ve Nigar Konaş ile Öncü Gençlik Başkanı OnurÜnsoy RATED yöneticilerine Teşekkür ederek, Gerek ulusal basın gerekse yerel basının sorunlarının Vatan Partisi iktidarında çözüleceğini, Basının özgürleşeceğini ifade ederek, Ziyaret için teşekkürlerini sundular.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2015, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER