RATED Terör Olaylarını Kınadı

Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği(RATED) Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Adıyaman, son günlerde yaşanan terör olaylarına ilişkin bir basın açıklaması yayımladı.

RATED Terör Olaylarını Kınadı
banner3

RATED Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Adıyaman, bölücü terör örgütü PKK’yı kınadığı açıklamasında, “Ülkemizdeki barış ve huzur ortamını hedef alan haince saldırılar, Türk milletinin kardeşlik duygularını zedeleyemeyecek ve bölücü terör örgütünün emelleri nihayete ulaşamayacaktır.” İfadelerini kullandı.

 

Başkan Adıyaman’ın açıklaması şu şekilde;

 

 

Bölücü terör örgütünün Dağlıca, Iğdır ve sair bölgelerde gerçekleştirdiği haince saldırıları lanetliyoruz. Son günlerde alçakla saldırılarını artıran kanlı terör örgütü amacına hiçbir zaman ulaşamayacaktır.

 

Ülkemizdeki barış ve huzur ortamını hedef alan haince saldırılar, Türk milletinin kardeşlik duygularını zedeleyemeyecek ve bölücü terör örgütünün emelleri nihayete ulaşamayacaktır.

 

Vatan toprağına emanet ettiğimiz şehitlerimizin acısını yüreğimizde yaşıyoruz. Bu vatan ve bu bayrak için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır. Bu büyük millete bu acıları yaşatan bölücü terör örgütü ve yandaşları er yada geç bu acılı günlerin hesabını vereceklerdir.

 

Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Kederli ailelerine sabırlar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER