PATRONLAR PLATFORMU SAKARYA GRUBU İLK TOPLANTISINI YAPTI

Genel Merkezin yanı sıra Gaziantep Grubunu da kuran Patronlar Platformu’nun Sakarya Grubu ilk toplantısı Genel Başkan Abdullah Küçükoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

PATRONLAR PLATFORMU SAKARYA GRUBU İLK TOPLANTISINI YAPTI
banner3

Üyelerinin daralan pazarda iş potansiyelini ve network ağını artırarak firmalarına katkı ve değer sağlamak amacıyla kurulan Patronlar Platformu’nun Sakarya Grubu ilk toplantısını gerçekleştirdi. Sen Otel’de gerçekleşen toplantıya Sakarya Grubu İcra Komisyonu Üyelerinin yanı sıra Patronlar Platformu Genel Başkanı Abdullah Küçükoğlu, İstanbul’dan gelen 15 ziyaretçi ve Sakarya’dan çok sayıda iş adamı katıldı.

Farklı sektörleri bir araya getirerek üyeleri arasında ticaretin gelişmesini sağlamaya olanak tanıyan Patronlar Platformu’nu tanıtmak için konuşma yapan Genel Başkan Abdullah Küçükoğlu, İstanbul’da kurulan yapının ilk olarak Gaziantep’te şimdi de Sakarya’da kurulduğunu belirtti. Küçükoğlu, platformun Bursa Grubu’nun da açılacağını ifade etti.

Genel Başkan Abdullah Küçükoğlu’ndan sonra Sakarya İcra Komisyonu Üyeleri de tanıtım sunumlarını gerçekleştirdi. Patronlar Platformu Sakarya Grubunun ilk toplantısından sonra haftalık olarak bir araya geleceği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER