Park ve Bahçeler Çalışıyor

Teknik çalışmalar kapsamında hız kesmeyen Akyazı Belediyesi Pazarköy Mahallesi ilkokulunda oyun grubu kurarak düzenli olarak bakım ve onarım işlemlerini takip ediyor.

Park ve Bahçeler Çalışıyor
banner3

Pazarköy de çalışmalarını hızla yürüten Akyazı Belediyesi,  Pazarköy ilköğretim okulu bahçesinde çocuk oyun grubu kurarak bakım onarım tamirat ve tadilat çalışmalarını belirli aralıklarla yürütüyor. Özellikle Pazarköy İlköğretim okulu yanında bulunan öğrencilerin ve civarda bulunan çocuklarında hizmetine açılan oyun grubu  hem öğrenciler hem de civar mahalle sakinleri çocukları tarafından yoğun bir şekilde kullanılıyor.

 Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan " Çocuklarımız evlatlarımız için de teknik çalışmalarımızı unutmuyor onları da her çalışmalarımızda düşünüyoruz.  Çocuklarımız evlerinden uzaklarda bulunan parklara gitmelerine gerek kalmasın her mahalle de her okulda park ve oyun grubu olsun çocuklarımız hoşça vakit geçirsin,  gülsün,  spor yapsın, spora alışsın istedik. Akyazı Belediyesi olarak Sağlıklı yaşama da spora ve sporcuya her zaman önem gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2015, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER