Öztürk'e Yoğun İlgi

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Belediyenin ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmaları yerinde denetledi. Başkan Öztürk Denetlemeler esnasında vatandaşlarını yoğun ilgisi ile karşılandı.

Öztürk'e Yoğun İlgi
banner3

Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler bahar aylarının kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde çalışmalarına hız kattı. İlçe genelinde yapılan çalışmaları memnuniyetle karşılayan ilçe halkı da Başkan Öztürk’ü gördükleri yerde teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ile birlikte Değirmendere, Hasanbey girişi, Yazılı ve Ekinli Mahalleleri arasında kalan bölgede ki çalışmaları denetleyen Başkan Öztürk yaptığı açıklamada; “Çanakkale Zaferinin 100. Yılını kutladığımız bu günlerde bir yandan Kültür Merkezimizde Çanakkale 100. Yıl etkinliklerimiz sürerken diğer yandan çevre düzenlemeleri ve yol çalışmalarımıza hız verdik. Vatandaşlarımız tarafından gerek web sitemiz üzerinden gelen dilek-şikayetler olsun, gerekse telefonla gelen istek ve öneriler olsun ekiplerimiz olaylara anında müdahale ederek karşılaşılan sorunları biran önce çözüme kavuşturuyorlar. Bu çalışmalarımızın karşılığında da vatandaşlarımızdan gelen olumlu geri dönüşler ve teşekkürler bizleri mutlu etmeye yetiyor” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2015, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER