banner28

Ölmez: "TÜMSİAD Sakarya Şubesi olarak işbirliklerine her zaman hazırız”

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulu üyeleri Serdivan ve Sapanca Belediye Başkanları’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Ölmez, başkanlarla işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Ölmez: "TÜMSİAD Sakarya Şubesi olarak işbirliklerine her zaman hazırız”
banner3

Tüm Sanayici ve işadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Şube Başkan Yardımcıları Nihat Baltaoğlu, Ali Çilingir, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Rıza Bora, Genel Sekreter Ferhat Ateş, Yönetim Kurulu üyeleri Yusuf Çokal, Şakir Ahmet Terzioğlu, Ömer Çelik, İmdat Taşkın ve Cihan Okur, yerel seçimlerde yeniden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özden’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Belediye başkanlarına yeni görevlerinde başarılar dileyen TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, “Belediye Başkanlarımızın bürokrasiye hakim tecrübeli kişiler olarak kentimize hak ettiği hizmeti vereceklerinden şüphemiz yok. Devraldıkları bayrağı daha da yukarılara taşırken TÜMSİAD Sakarya Şubesi olarak da işbirliklerine her zaman hazırız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER