Okuma Köşesine Hangi Gazeteleri Koydu?

Gün geçmiyor ki Paralel Örgüt mensupları ile ilgili yeni bir iddia ortaya atılmasın…Hemen hemen hergün Devlet içerisine çöreklenmiş Paralel yapı mensupları ile ilgili iddialar gerçek çıkıyor.

Okuma Köşesine Hangi Gazeteleri Koydu?
banner3

Özellikle 17 ve 25 Aralık’ta ön plana çıkan ve kendileri deşifre eden yapının Devlet Kademelerine bir çok ismi yerleştirdiği biliniyor.

Paralel yapıya çalıştığı iddia edilen isimlerden birinin de Geyve’deki bir okulda olduğu bilgisine ulaşıldı.

Sakarya’nın Geyve ilçesinde bir okulda Müdür olarak görev yapan ismin Paralel örgüt tarafından korunduğu ve gözetildiği iddia edildi.

 

Hakkında bir çok şikayet bulunan Okul Müdürü kimler tarafından korunduğu ise bilinmiyor(!)

MÜDİRE HAKKINDA İLGİNÇ İDDİALAR!

Geyve'de eğitim veren bir lisede görev yapan Müdürü'nün Türkiye’yi karıştırmak için planlanıp uygulanan Gezi Olaylarına destek verdiği iddia edildi.

İddialara göre Okulun Merdivenlerini gezi operasyonunda öne çıkan renklere boyattıran Okul Müdürü'nün Öğrenim gören öğrencileri de belirli aralıklarla Gezi Parkına götürerek burada öğrencilere beyin yıkayıcı telkinlerde bulundu.

Paralel yapı tarafından kullanıldığı iddia edilen Müdür'ün bunların da dışında Okulda okuma köşesi adı altında Paralel Yapı lehine yayın yapan gazeteleri öğrencilere zorla okuttuğu da iddia ediliyor.

İlgili makamlara hakkında bir çok şikayet gittiği söylenen Lise müdürü'nün bu tavırlarına rağmen korunup kollandığı ve tüm  şikayetlere rağmen  ilgili makamların bu davranışlara sessiz kaldığı da iddialar arasında.

 

Haber: Ebru Çiv

 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER