OKUL ÖNLERİ TEHLİKE SAÇIYOR! KAPILAR HER AN AÇIK, GÜVENLİK YOK!

Sakarya’da eğitim öğretim yılı başlaması ile bazı okullarda ana bahçe giriş kapılarının sürekli açık olması öğrencileri tehlike ile yüz yüze bırakıyor.

OKUL ÖNLERİ TEHLİKE SAÇIYOR! KAPILAR HER AN AÇIK, GÜVENLİK YOK!
banner3

Önceki gün Güneşlerde bir okulda çekilen görüntülerde de görüleceği gibi Eğitim öğretim yılının başlaması ile eksiklikleri tamamlanamayan bazı okullarda yeterli güvenlik önlemi alınamayışı ve bahçe kapılarının sürekli açık tutulması öğrencileri tehlike ile yüz yüze getiriyor.

Güneşlerde Ana cadde üzerinde bulunan bir okulun önünde yaşanan kaza ile olayı merak eden öğrencilerin bir anda trafiğin yoğun aktığı caddeye çıkmaları öğrencileri de tehlikeye atarken, herhangi bir güvenlik önlemi alınmamış olması velilerin tepsini çekti.

Whatsap ihbar hattımıza çektiği görüntüyü gönderen bir veli “Öğrencilerimiz kapısında güvenlik görevlisi olmayan ve her an açık olan kapıdan çıkıyorlar. Özelikle yolun hemen dibinde olan okul bahçesinden çocuklar kontrolsüz şekilde yola fırlıyorlar. Burada bir güvenlik görevlisi yok. Bu da bir çok tehlikeyi beraberinde getiriyor. Konuyla ilgili önlemlerin alınmasını istiyoruz. Yoksa bu gibi yerlerde her an bir kaza tehlikesi var.” Şeklinde görüşlerini belirtti.

 
Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2018, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER