O SORUŞTURMADAKİ SESSİZLİK MERAK KONUSU OLDU!

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında 2 Şubat’ta Balıkesir’de yakalanarak gözaltına alınan ‘Paralel Yapı Deşifre’ isimli twitter hesabının sahibi Murat D., Sakarya’da çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken yaklaşık 3 aydır konuyla ilgili olarak net bir gelişme yaşanmaması dikkatlerden kaçmadı.

O SORUŞTURMADAKİ SESSİZLİK MERAK KONUSU OLDU!
banner3

VALİ COŞ’TA MÜDAHİL

‘Paralel Yapı Deşifre’ isimli twitter adresi üzerinden aralarında Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve üst düzey kamu personelleri ile Sakarya’nın tanınmış iş adamları hakkında asılsız iddialarda bulunan Murat D.’nin Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Balıkesir’de yakalanmış ve Sakarya’ya getirilerek çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Yaşanan bu durum sonrasında birçok mağdur Savcılığa suç duyurusunda bulunmuş ve aralarında Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’unda bulunduğu çok sayıda kişi davaya müdahil olmuştu.

 

[ilgili-haber=32334]

AKILLARDA SORU İŞARETİ BIRAKIYOR

Soruşturmanın başlatılmasının ardından Murat D.’nin aralarında 2 kişi gözaltına alınarak cezaevine gönderilmiş, aralarında iş adamları ve 1 avukatın bulunduğu çok sayıda kişinin de ifadesi alınmıştı. Atılan bu adımların sonrasında soruşturmada sessizlik hakim olurken yaklaşık 2 aydır konuyla ilgili olarak hiçbir gelişme yaşanmadı. Davaya mağdur olarak müdahil olan taraflara ise konuyla ilgili hiçbir bilgi verilmezken soruşturmadaki sessizlik akıllarda soru işareti bırakmaya devam ediyor.

[ilgili-haber=31964]

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2017, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER