banner28

O SORUŞTURMADA SESSİZLİK HAKİM

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş başta olmak üzere Sakarya'da birçok bürokrata ve tanınmış isme 'Paralel Yapı Deşifre' isimli twitter hesabı üzerinden asılsız iddialarla karalama kampanyası başlatan ve Balıkesir'de gözaltına alınarak getirildiği Sakarya'da mahkemeye çıkarılarak ceza evine gönderilen Murat D.'nin verdiği ifadeler doğrultusunda genişletilen soruşturmanın son durumu merak ediliyor.

O SORUŞTURMADA SESSİZLİK HAKİM
banner3

ÇOK SAYIDA KİŞİNİN İFADESİ ALINDI

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 'Paralel Yapı Deşifre' hesabının sahibi Murat D.'nin yakalanması ve ceza evine gönderilmesinin ardından genişletilen soruşturma kapsamında Sakarya'daki siyasi ve bürokratik bağlantıları ortaya çıkmış ve aralarında eski siyasetçiler, iş adamları ve bir avukatın olduğu çok sayıda kişinin ifadesine başvurulmuştu.

 

SESSİZLİK DEVAM EDİYOR

Son olarak Sakarya Adliyesi'ne gelerek tanık sıfatıyla ifade veren İş adamı Sedat Peker'in ardından soruşturma sessizliğe bürünmüştü. Soruşturmada yaşanan sessizlik hala devam ederken konunun mağdurları gelişmeleri merak ediyor.

[ilgili-haber=30433]

[ilgili-haber=30147]

[ilgili-haber=30389]

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER