Müsiad Onur Ödülü

AK Parti Sakarya Milletvekili A. Adayı Ali İnci’ye, MÜSİAD Sakarya Şubesi tarafından onur ödülü verildi. Ali İnci, MÜSİAD'a kuruluşundan bugüne gönül bağı ile bağlandıklarını belirtti.

Müsiad Onur Ödülü
banner3

MÜSİAD, iyi bir konumda

İnci, “İlk kurulduğu yıllarda az sayıda sanayicinin büyük fedakarlıkla çalıştığı bir kuruluştu. O zamanlarda çoğu yabancı ülkeyi ziyaret etmemiş sanayicilerimiz MÜSİAD'la birlikte ufkunu açtı. Sanayicilerimiz bugün dünyanın birçok ülkesine iş gezileri ve fuarlara katılan, ciddi ihracat rakamlarına ulaşan sanayici oldular. Bizler o günden bu birlikteliğin ülkemiz geleceği için ne kadar önemli bir birliktelik olduğunu biliyorduk' dedi.

Ülkemizin büyümesi için çalışacağız”

MÜSİAD’ın kurucusu olmaktan büyük onur duyduğunu ifade eden İnci,  “MÜSİAD üyeleri ile birlikte acısıyla tatlısıyla birçok organizasyonda beraber olduk. Bizler biliyoruz ki bu birliktelik ile global rekabet koşullarında, hak ve adaleti gözeterek üretim ve ticari faaliyetlerini her geçen gün yenileyecektir. Bizler yenidünya düzeninde ülkemizin büyümesi için her türlü koşulda çalışmalarımıza devam edeceğiz' şeklinde konuştu.

MÜSİAD olarak gurur duyduk

Ali İnci’nin MÜSİAD’ın kurucu üyesi olduğunu söyleyen MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, “Başarılı bir işadamı olduktan sonra siyasete atılan Sayın İnci, önemli projelere imza atarak şehrini en öne taşıdı. Başarılı bir işadamı, başarılı bir belediyeciliğin ardından başarılı bir milletvekili olacağına inancımız tamdır. MÜSİAD ailesi olarak her zaman kendisi ile gurur duyduk. Rabbim yolunu açık etsin. Allah yar ve yardımcısı olsun.”dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER