MÜSİAD'a Ziyaret

Gerçekleştirdiği kongre sonrası, “hayırlı olsun” ziyaretleriyle misafirlerini ağırlamaya devam eden MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç ve Yönetimini; önceki günde milletvekili aday adayları ziyaret etti.

MÜSİAD'a Ziyaret
banner3

Aday Adayları MÜSİAD Sakarya Şubesinde

Haziran’da gerçekleşecek olan 25. Dönem Milletvekilliği genel seçimleri için, AK Parti’den Sakarya Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yapan İşadamı Cihan Saraç, Avukat Osman İbrahimbaş ve İnşaat Mühendisi Ahmet Orhan; Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi’ni ziyaret ederek, Şube Başkanı Ahmet Genç ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. AK Parti’li aday adayları ziyaretleri esnasında MÜSİAD yönetimine kendilerini de tanıtarak, destek istedi.

 

Genç: “Tüm aday adaylarına eşit mesafede davranacağız”

MÜSİAD’ın siyasi üstü bir dernek olduğunu vurgulayan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, “Biz yönetmeyi değil, bu şehri yönetecek yöneticilerin n projelerine yardımcı olmak için var olan kuruluştur. Biz eleştirici değil, yapıcı bir kurumuz.  Biz MÜSİAD olarak ülkenin ve Sakarya’mızın kalkınması için uğraşıyoruz. Biz MÜSİAD olarak, hiç bir parti ayırımı yapmadan, tüm aday adaylarına eşit mesafede davranacağız. Sakarya’ya hizmet için yola çıkan ve her biri değerli insanlar olan tüm aday adayı arkadaşlarımıza, adaylık yolunda başarılar diliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER