Müftülükte Personel Eğitim Seminerle

Sakarya Müftülüğü tarafından, Sakarya genelinde görev yapan şoför ve yardımcı hizmetler kadrolarında çalışan personele yönelik ‘Eğitim Semineri’ verildi.

Müftülükte Personel Eğitim Seminerle
banner3

Sakarya Müftülüğü Konferans Salonunda, 2 gün boyunca 4 ayrı oturumda gerçekleştirilen seminer programında, İl Müftülüğü’nde görev yapan İl Müftü Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Şefler tarafından birer sunum yapıldı.

Gerçekleştirilen Seminerin açılış ve kapanış oturumlarında Sakarya Müftüsü İlyas Serenli tarafından katılımcı personele hitaben birer konuşma yapıldı.

Sakarya Müftüsü İlyas Serenli: ‘Din-i Mübin-i İslam’ın inanç, ibadet ve ahlak esasları ile ilgili işleri yürütmek, toplumu din konusunda aydınlatmak ve ibadet yerlerini yönetmek görevini ifa eden Diyanet İşleri Başkanlığı’nın kurum olarak her zaman topluma daha kaliteli hizmet verme gayreti içinde olduğunu’  belirttiği konuşmasında; ‘Düzenlenen Eğitim Seminerinin, Sakarya Müftülüğü’nün sürdürmüş olduğu hizmetlerin kalite standartlarının yükselmesine ve gerçekleştirilen faaliyetlerin verimliliğinin artmasına vesile olmasını diliyorum.’ sözlerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2015, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER