Mısır Kurutma Tesisi'ni İncelediler

Düzce Ziraat Odası Başkanı Ramazan Öztürk, meclis üyeleri ile birlikte Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi’ni (APEK) ziyaret ederek, APEK tarafından Çökekler de yapılan Mısır Kurutma Tesisi’ni incelediler.

Mısır Kurutma Tesisi'ni İncelediler
banner3

APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, beraberindeki Yönetim Kurulu Başkanvekili Şevket Kökçü, Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Sağlık, Kooperatif Müdürü Kamil Özmen ile birlikte, Düzce Ziraat Odası Başkanı Ramazan Öztürk ve Meclis üyelerine Mısır kurutma Tesisi’ni gezdirdiler.Başkan Aya,  Kurutma Tesisi’nin kuruluş amacı ve hizmetleri hakkında bilgi verirken, Başkan Öztürk ve meclis ü yelerini 12 Nisan da yapılacak olan APEK’in 65. Olağan Seçimli Genel  Kurulu’na da  davet etti.

Mısır Kurutma Tesisi’ni gezen Ziraat Odası Başkanı Öztürk  ve meclis üyeleri, tesise hayran kalırken yapılan hizmetlerin çok değerli olduğunu söylediler. APEK’in üreticilere yönelik verdiği hizmetleri taktirle izlediklerini söyleyen Başkan Öztürk, “Hizmet alanı içerisinde yer alan Düzce üreticilerimizde  APEK’in hizmetlerinden oldukça memnun. Üreticilerimizin memnuniyeti dolayısıyla bizi de memnun etmekte. Verdiğiniz hizmetlerden dolayı sizleri kutluyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2015, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER