MHP'den Bir Aday Daha

Genel seçimlere doğru siyasi partilerdeki hareketlenmeler artarken, MHP’den bir isim daha milletvekili olabilmek için sahalara indi. Hüsamettin Atasever 18 Mart Çarşamba günü aday adaylığı resmi başvurusunu genel merkeze yapacağını açıkladı.

MHP'den Bir Aday Daha
banner3

2002’de de yine aynı partiden 4 ncü sıra adayı olan Atasever, “Bu defa çok iddialıyım” dedi. Atasever aday adaylığı için şöyle konuştu:
 

“1969’DAN BERİ BU DAVANIN İÇİNDEYİM”
“Yarın genel merkeze başvurumu yapacağım. Sabah Ankara’ya gidiyorum. Neden aday adayı oldun diye soracak olursanız, söyleyeyim; 1969’dan beri bu davanın içindeyim. Verilen her görevi yerine getirdim, ama bu defa çok iddialıyım. Aday olmak için aday olmuyorum, milletvekili olmak için aday adayı oluyorum”  


“YİNE PARTİMİN NEFERİ OLURUM”
“Genel seçimlerde aday sıralaması konusunda bir sıkıntı yaşanırsa tavrınız ne olur?” şeklindeki soruyu cevaplandıran Atasever, “Hak eden kazansın diyorum. Sonuç olarak teşkilatın ve genel merkezin vereceği karardır. Ben 2002’de de 4 ncü sıra adayı idim. Sonuna kadar çalıştım. Verilecek her görevi layıkıyla yaparım, ama ben bu defa MHP’ye Ankara’da daha faydalı olacağıma inandığım için aday oldum. Ama aday olamazsam da geri çekilmem. Ben partimin her zaman neferiydim, yine neferi olurum.”” dedi.

“SIRA BENDE”
“İl yönetiminden 9 Şubat’ta istifa ettim. O günden beri sahada çalışıyorum. Altınova Hastanesi’nde kardiyoloji uzmanı olarak çalışıyorum. Abim MKYK üyesiydi, inşallah sıra bize geldi diyorum” şeklinde konuşan Hüsamettin Atasever şunları söyledi:
“TC Devletini korumak görevimiz. Devletimizin yıkılmasına çabalayan şer güçleri bertaraf etmek için bu yola çıktık. Tarihe geçecek kadroların içinde yeralmak için adayım”
“MHPLİYİM DİYEN HERKESE SAYGIM VAR”
Mevcut Milletvekili Münir Kutluata’ya yönelik sosyal medyada gösterilen tepkileri yorumlayan Hüsamettin Atasever, “Sayın Kutluata’yı önünüzde bir engel olarak görüyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi:
“Hak eden kazanır diyorum. “MHPliyim” diyen herkese sevgim ve  saygım sonsuzdur. Kişiler hakkında fikir beyan etmek bana yakışmaz. Pazar günü il binasında aday adaylığımı resmen açıklayacağım inşallah.”

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2015, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER