Merkez Kurmayları Bir Arada!

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı görevini devralan Fevzi Kılıç ve yönetimini ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya’da AK Parti bayrağını çok daha yükseklere taşıyacağız” ifadelerini kullanırken; İl Başkanı Kılıç, “Genel Seçimlerde de ‘7 Güzel Adam’ sloganıyla seçim çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştireceğiz” dedi.

Merkez Kurmayları Bir Arada!
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanlığı görevini devralan Fevzi Kılıç ve yeni il yönetimini ziyaret etti. Serdivan Belediyesi Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediyesi Başkanı Cavit Öztürk ve Adapazarı Belediyesi Başkanı Süleyman Dişli’nin de hazır bulunduğu toplantıda açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, Fevzi Kılıç’ın siyasetin çeşitli kademelerinde görevler almış tecrübeli bir isim olduğunu bir kez daha yineledi.

 

AK Parti Bayrağı

Başkan Toçoğlu, “5. Olağan İl Kongremizi Sayın Başbakanımızın da katılımları ile coşku içerisinde gerçekleştirdik. Demokrasi şöleni içerisinde geçen kongremiz sonrasında değerli arkadaşımız Fevzi Kılıç İl Başkanlığı görevini devraldı. Kılıç ve yeni yönetimine bir kez daha Allah’tan muvaffakiyetler diliyorum. Önümüzde çok önemli bir Genel Seçim süreci var. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya’da AK Parti bayrağını çok daha yükseklere taşıyacağız. Biz teşkilatlarımızın gücüne inanıyoruz. Sayın Bakanımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz ile Genel Seçimlerde yeniden büyük bir zafer kazanacağız” diye konuştu.

                                                                                                              

7 Güzel Adam

Yeni il yönetiminin belirlenmesinin ardından Genel Seçim süreci için çalışmaya başladıklarını kaydeden İl Başkanı Kılıç ise, “İl Başkanlığı için Sayın Başbakanımız şahsımıza teveccüh gösterdi. Yeni il yönetimimizi de belirledik. Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımızın da bu zorlu süreçte bizlerin yanında yer alacağını biliyoruz.  Allah almış olduğumuz görevi en güzel şekilde yerine getirmeyi nasip etsin. Genel Seçimlerde de ‘7 Güzel Adam’ sloganıyla seçim çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştireceğiz. Tüm teşkilatlarımızla Sakarya’da önemli bir başarı kazanacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2015, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER