MECLİS ÜYESİ VE KARDEŞİNE GÖZALTI SONRASI GÖZLER SATSO'DA

Önceki gün gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğüne götürülen SATSO Meclis üyesi E.Ö ve kardeşi E.Ö’nün sorgusu devam ediyor.

MECLİS ÜYESİ VE KARDEŞİNE GÖZALTI SONRASI GÖZLER SATSO'DA
banner3

Sakarya’da Market zincirleri olan iki kardeş FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınarak sorgulanması şehirde gözleri SATSO’ya çevirdi.

 

İş Dünyasının yakında takip ettiği gözaltı olayı ile ilgili emniyette devam eden sorgulama sonrası Pazartesi günü Adliye’ye sevk edilecek olan iki kardeşten birinin Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi olması ve mecliste etkin görev alması gözleri buraya çevirirken İş Dünyasının bu duruma tepki göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

 

Öte yandan zaman zaman Meclis üyeleri arasında bu yapı ile ilişkileri  olduğu iddia edilen isimler olmuşsa da SATSO yönetimin bu güne kadar konuyla ilgili bir açıklama  yapmadığı da biliniyor.

 

Konuyla ilgili görüşlerini aktaran bazı işadamları “Odamızın bu şekilde anılması bizleri üzmekte. Daha önce FETÖ yapılanması ile ilişkileri olan bazı işadamları hakkında bizler yönetimi uyardık. Ancak bir sonuç alamadık. Bakalım bundan sonra ne olacak?” şeklinde konuştular.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2017, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER