banner28

MBD Genel Başkanı Ercan Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Görüştü

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkan’ı Erdem Ercan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la bir araya gelerek derneklerinin 24 ilde gerçekleştirdiği ‘Vatan Millet Evet’ kampanyası hakkında bilgi verdi.

MBD Genel Başkanı Ercan Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Görüştü
banner3

17-25 Aralık Sürecinde BBP ve Alperen Ocaklarında ayrılan bir grup tarafından kurulan ve Cumhurbaşkanlığı Halk Oylaması ardından açılan Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) 16 Nisan Referandumu içinde 24 ilde, Almanya Bremen ve Hollanda Rotterdam’da  etkili bir ’Evet’ kampanyası sürdürüyor.  Önceki hafta  Tekirdağ ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la bir araya gelen MBD Genel Başkan’ı Erdem Ercan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a  dernek çalışmaları ve ‘Vatan Millet Evet’ kampanyası hakkında bilgi verdi.

24 İl ve Avrupa’da Evet Kampanyası

 Ziyaret sırasında Ercan’a, Başbakan Danışmanı ve Tekirdağ Milletvekili ile MBD Onursal Üyesi Özlem Yemişçi eşlik ederken  Ercan Sakarya, Kocaeli, Bursa, Diyarbakır, Uşak ve Bolu başta olmak üzere 24 il ile Almanya ve Hollanda’da dernek şubeleri, stantlar ve seçim otobüsleri giydirerek 16 Nisan  Referandumun da sandıktan ‘Evet’ çıkması için kampanya yürüttüklerini ifade etti. 16 Nisan’ı Türk Milleti için milad ve  ‘Evet’i’ ülkenin bekası için şart gördüklerini belirten Ercan ‘ Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın şahsiyeti üzerinden  Batı Dünyası ve Avrupa’da Türk-İslam düşmanlığı yapılıyor . Oyunun farkındayız. Bu nedenle de milli ve manevi değerlere sahip dernek mensuplarımızla 45 gündür ülke genelinde ve Almanya ile Hollanda’da ‘Vatan Millet Evet’ temasıyla etkili bir ‘Evet’ kampanyası sürdürüyoruz’ dedi.

Genel Merkez Açılışına Davet

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, MBD Genel Merkezi’nin Ankara’da ki açılışına davet eden Ercan “ Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın derneğimizin çalışmalarını yakından takip ettiğini öğrenmek bizleri gururlandı.  17-15 Aralık Süreci, Cumhurbaşkanlığı Halk Oylaması,1 Kasım Seçimleri ve 15 Temmuz Darbe Girişimi’nde olduğu gibi derneğimiz ve on binlerce mensubumuz 16 Nisan Referandumunda da  Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın yanında dimdik durmaktadır’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER